Sporządzenie sprawozdania finansowego

Przerażają Cię dziesiątki tabelek związane z miesięcznymi lub rocznymi rozliczeniami? Korespondencja z Urzędem Skarbowym spędza Ci sen z powiek?

Niestety – skrupulatne przedstawienie wydatków firmy to niezbędny proces, przez który musi przejść każdy przedsiębiorca. Na szczęście nie jesteś skazany na samodzielną walkę z dużymi kwotami i dokumentacją. W Optimum sporządzenie sprawozdania finansowego możesz powierzyć doświadczonym specjalistom.

Do czego potrzebne jest sporządzenie sprawozdania finansowego?

Sprawozdanie finansowe – miesięczne, kwartalne czy roczne to podstawowy dokument, który pozwala na poznanie działalności przedsiębiorstwa i jego skutków. Korzystają z niego nie tylko osoby, które inwestują w spółkę lub chcą to zrobić w przyszłości, ale też wierzyciele. Jego sporządzenie wymaga ciągłego aktualizowania wiedzy oraz znajomości najnowszych przepisów z zakresu finansowania czy złożonej specyfiki transakcji. Warto więc, aby tego typu pracami zajęła się wyspecjalizowana firma.

 

Prawidłowe sporządzenie sprawozdania finansowego dostarcza odbiorcom cennych informacji

 

Zazwyczaj tego typu dokumenty kojarzą się nam z wielostronicowymi plikami wypełnionymi tabelkami oraz cyframi. W sporządzeniu sprawozdania finansowego nie chodzi jednak o ilość, ale o jakość zawartych w nim danych. Ma to być dokument, w którym łatwo będzie poruszać się, a także odnaleźć interesujące odbiorcę informacje. Zarówno zbytnia szczegółowość, jak i powściągliwość nie są tu wskazane. Należy pamiętać, że dokument ten ma przede wszystkim wartość użytkową, a nie formalną. Jeżeli zależy Ci na takim zrównoważonym jego opracowaniu – chętnie Ci pomożemy.

Twoja księgowa nie zdążyła ze sprawozdaniem finansowym?

zadbamy o jego sporządzenie

Doskonale wiemy, jak wiele pracy mają księgowe. Nic dziwnego, że najdrobniejsza zmiana w funkcjonowaniu firmy może zaburzyć ich poukładany harmonogram. Jeśli zdarzy się, że pracownicy działu finansowego Twojej firmy nie zdążą ze sprawozdaniem za dany okres – pomożemy w jego sporządzeniu.

Wystarczy, że przekażesz nam odpowiednie dokumenty – resztą zajmiemy się sami. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na terminowość, atrakcyjne ceny i miłą atmosferę, jak również indywidualne podejście do każdego Klienta.

Zależy Ci na fachowym, terminowym i zgodnym z przepisaniu sprawozdaniu finansowym – powierz jego sporządzenie fachowcom z Optimum

 

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, w którym dbamy o poziom specjalizacji naszych pracowników, stawiając na regularne szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji. Dlatego też możemy zapewnić Klientom najwyższą jakość usług, a co za tym idzie – niezawodność, skłaniającą do podjęcia wieloletniej współpracy – i to nie tylko w kwestii sporządzenia sprawozdań finansowych. Jeżeli szukasz rzetelnego partnera w księgowości lub rachunkach – zapraszamy do kontaktu z biurem Optimum.

Jeśli mieszkasz w Łodzi i nie znalazłeś jeszcze biura, które zajmuje się księgowością – dla firm lub osób prywatnych albo chcesz zmienić dotychczasowego dostawcę usług – zapraszamy do kontaktu z biurem Optima. Dołożymy wszelkich starań, byś został naszym stałym Klientem.

 

Zapraszamy do współpracy!

OPTIMUM BIURO RACHUNKOWE
ANNA GAJEWSKA

ul. Traktorowa 126  lok. 304 (III p.)
91-204 Łódź

Tel. 530-204-973
Mail: anna.gajewska@biuro-optimum.eu