Pełna księgowość w Łodzi

W Optimum zajmujemy się działaniem w zakresie księgowości i podatków. Świadczone przez nas usługi stoją na bardzo wysokim poziomie i z pewnością spełnią oczekiwania każdego klienta. Działamy na zlecenie firm oraz przedsiębiorstw. Prowadzimy również m.in. księgi handlowe. Łódź to główny obszar naszego działania. Zapraszamy więc wszystkich przedsiębiorców oraz osoby z okolicy do skorzystania z naszej oferty.

Księgowość i finanse

Nasze usługi dotyczące księgowości i finansów to pełne wsparcie firm na wielu etapach działalności. Oferujemy zawsze indywidualne podejście do klienta, co jest niezwykle ważne ze względu na różną specyfikę branż. Nasze szerokie doświadczenie pomoże Ci, zarówno jeżeli zarządzasz młodą firmą, która dopiero wchodzi na rynek, ale także w przypadku dużych i cenionych przedsiębiorstw. Zajmiemy się wszystkimi aspektami związanymi z księgowością oraz podatkami, a także wskażemy wszelkie zobowiązania prawne, które jako przedsiębiorca musisz regulować w tym obszarze. Naszym zdecydowanym atutem jest szeroka wiedza, która pozwala na doradztwo w kwestii analizy finansowej czy sprawozdań. Możemy dokonać analizy kosztów, co wpłynie korzystnie na rentowność działalności.
Współpracujemy także z doświadczoną kancelarią prawną, będziemy monitorowali aktualną ofertę dofinansowań dla przedsiębiorstw z Unii Europejskiej, Urzędów Pracy, jak i MF. Na Twoje życzenie możemy przeprowadzić analizę finansową przedsiębiorstwa, a także prognozy, które posłużą do pozyskania finansowania z instytucji bankowych. Zajmiemy się fakturowaniem i udostępnimy Ci moduł w naszym programie. Możesz liczyć na bardzo szerokie spektrum działań w zakresie rachunkowości i podatków. Jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie dotyczące naszych usług, możemy wypracować wspólną strategię w taki sposób, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług.

Księgi handlowe ‒ Łódź

Nasza firma to doświadczeni specjaliści, którzy posiadają szeroką wiedzę z zakresu finansów i księgowości. Jesteśmy w stanie doradzić w wielu, nawet bardzo trudnych sytuacjach. Wciąż poszerzamy swoją wiedzę, tak aby proponować nowe i skuteczne metody działania. Wykonujemy znacznie więcej niż tylko obowiązki w zakresie księgowości, służymy radą i wskazujemy właściwe ścieżki działania. Zapraszamy do współpracy wszystkie spółki i przedsiębiorców mieszkających na terenie miasta Łódź i okolic.

Jeśli mieszkasz w Łodzi i nie znalazłeś jeszcze biura, które zajmuje się księgowością – dla firm lub osób prywatnych albo chcesz zmienić dotychczasowego dostawcę usług – zapraszamy do kontaktu z biurem Optima. Dołożymy wszelkich starań, byś został naszym stałym Klientem.

 

Zapraszamy do współpracy!

OPTIMUM BIURO RACHUNKOWE
ANNA GAJEWSKA

ul. Traktorowa 126  lok. 304 (III p.)
91-204 Łódź

Tel. 530-204-973
Mail: anna.gajewska@biuro-optimum.eu