co nas wyróżnia

U nas nie będziesz jednym z wielu

Nasze Biuro świadczy spersonalizowane usługi podatkowe i księgowe. U nas liczy się przede wszystkim jakość oraz indywidualne podejście do klienta.

Nie szczędzimy wysiłków, aby stale podnosić swoje kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby w zakresie księgowości. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy na poziomie korporacyjnym, czy osobistym, jesteśmy gotowi służyć Ci jako doradcy podatkowi i księgowi.

Celem działania naszego zespołu jest nie tylko wąsko rozumiana działalność biur rachunkowych, polegająca na wyliczaniu zobowiązań publiczno-prawnych, ale wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw w ich rozwoju.

Dlatego:

  •  przeprowadzamy naszych klientów przez proces rejestracji działalności gospodarczej,
  • współpracujemy z doświadczoną Kancelarią Prawną, która – jeżeli zdecydujesz się na prowadzenie biznesu w formie spółki prawa handlowego – stworzy profesjonalną umowę spółki, dopasowaną do twoich potrzeb i zabezpieczającą twoje interesy oraz przeprowadzi proces jej rejestracji w KRS.
  • monitorujemy dla Ciebie bieżącą ofertę dofinansowań i pożyczek  z PUP, MF, PFR, ŁARR
  • służymy Ci naszą wiedzą z zakresu nie tylko podatków, ale szeroko rozumianych finansów,

Efektywne działanie zapewnia nam fachowy zespół oraz dobrze wdrożone najnowocześniejsze technologie informatyczne, każdorazowo dostosowywane do Twoich potrzeb.

Dzięki temu ograniczamy do minimum zaangażowanie twoje i twoich pracowników w bieżące prace księgowe. Możemy pracować zarówno u siebie w biurze, jak i na miejscu w Twojej firmie.

 

Zapraszamy do współpracy!

OPTIMUM BIURO RACHUNKOWE
ANNA GAJEWSKA

ul. Traktorowa 126  lok. 304 (III p.)
91-204 Łódź

Tel. 786-29-49-79
Mail: anna.gajewska@biuro-optimum.eu

Visit Us On Facebook