Prowadzenie ksiąg rachunkowych

dla firm z Łodzi i okolic

Własne przedsiębiorstwo to nie tylko ogrom możliwości i gigantyczny potencjał biznesowy. To także całkiem sporo obowiązków, których niedopełnienie grozi konsekwencjami prawnymi. Formalności związane z księgowością, podatkami czy kadrami spędzają sen z powiek niejednemu przedsiębiorcy. Samodzielne zajmowanie się rachunkowością w firmie – niezależnie od jej wielkości czy rodzaju – to wielkie wyzwanie, które niesie ze sobą ryzyko nieświadomego złamania przepisów. Warto zdecydować się na wsparcie specjalistów, którzy za Ciebie zajmą się prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Łodzi oraz okolic!

Profesjonalna pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych

 

Dlaczego warto korzystać ze wsparcia biura księgowego?

Korzystanie z usług specjalistów w zakresie księgowości to gwarancja, że wszystkie formalności związane z Twoim przedsiębiorstwem zostaną dopełnione zgodnie z przepisami, a Ty będziesz mógł w pełni skupić się na tym, w czym jesteś najlepszy. Klientom z Łodzi oraz okolic oferujemy takie usługi jak prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości i KSR. Proponujemy również prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z krajowymi standardami, opracowanie polityki rachunkowości, a także wiele innych profesjonalnych usług. Zapraszamy do współpracy!

Kompleksowe usługi księgowe świadczone przez nasze biuro na rzecz przedsiębiorców z Łodzi oraz okolic obejmują między innymi tworzenie planu kont dostosowanego do indywidualnych potrzeb zarządczych i informacyjnych. Proponujemy również obsługę audytorów przeprowadzających badania sprawozdań finansowych. Możesz liczyć na stuprocentowe wsparcie merytoryczne naszych specjalistów w prowadzeniu pełnej księgowości. Oferujemy również pomoc w przypadku, gdy w Twojej firmie jest dział księgowy, który w natłoku obowiązków nie radzi sobie ze wszystkimi zadaniami. Oddaj formalności w ręce specjalistów od prowadzenia ksiąg rachunkowych i w pełni skup się na realizowaniu swojego planu biznesowego. Zapraszamy Klientów z całej Łodzi bądź okolic!

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

w Łodzi i okolicach

Wiemy, jak ważne jest, by wszystkie formalności w przedsiębiorstwie dopięte były na ostatni guzik. Zajmując się prowadzeniem ksiąg rachunkowych dla naszych Klientów, jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do każdej kontroli, przeglądu czy audytu – niezależnie od tego, jaka jednostka przeprowadza kontrolę. Znamy zawiłości przepisów prawnych i doskonale wiemy, jak sobie z nimi radzić tak, aby nie stracić zbyt dużo czasu. Przekonaj się, ile korzyści dla Twojej firmy z siedzibą w Łodzi może wynikać ze współpracy ze specjalistami od prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów!

Kadry, płace, podatki, księgowość i inne formalności spędzają Ci sen z powiek? Skup się na tym, w czym jesteś najlepszy, a kwestie rachunkowości oddaj w ręce specjalistów. Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz wiele innych usług oferujemy przedsiębiorcom z Łodzi oraz okolic – skontaktuj się z nami!

Jeśli mieszkasz w Łodzi i nie znalazłeś jeszcze biura, które zajmuje się księgowością – dla firm lub osób prywatnych albo chcesz zmienić dotychczasowego dostawcę usług – zapraszamy do kontaktu z biurem Optima. Dołożymy wszelkich starań, byś został naszym stałym Klientem.

 

Zapraszamy do współpracy!

OPTIMUM BIURO RACHUNKOWE
ANNA GAJEWSKA

ul. Traktorowa 126  lok. 304 (III p.)
91-204 Łódź

Tel. 530-204-973
Mail: anna.gajewska@biuro-optimum.eu