Biuro Rachunkowe – Anna Gajewska

Dla wszystkich potrzeb związanych z podatkami i rachunkowością

Biuro rachunkowe w Łodzi, wsparcie dla Klientów z Polesia i Teofilowa

Biuro rachunkowe Optimum to profesjonalna firma prowadzona przez Annę Gajewską – absolwentkę Uniwersytetu Łódzkiego o wieloletnim doświadczeniu w księgowości podatkowej. Biuro świadczy usługi podatkowe, księgowe i doradcze dla Klientów z Teofilowa, Polesia oraz innych łódzkich dzielnic.

Zależy nam, by kompleksowo odpowiadać na potrzeby Klientów, dlatego oprócz pracy w siedzibie biura księgowego oferujemy także dojazd do określonej firmy. Dzięki temu odciążamy partnerów z części obowiązków – współpracując z nami, możesz w pełni skupić się na rozwoju swojej działalności, a kwestie formalne pozostawić w rękach specjalistów.

Księgowość dla firm

Stawiasz pierwsze kroki w biznesie?

A może od dawna prowadzisz działalność gospodarczą, ale masz już dosyć samodzielnego załatwiania wszelkich spraw księgowo-finansowych. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu księgowości przedsiębiorstwa – skorzystaj z usług naszego biura rachunkowego. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem pełnej księgowości, rozliczaniem książki przychodów i rozchodów, opracowywaniem polityki rachunkowości, sporządzaniem sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych, prowadzeniem ewidencji i rejestrów czy wystawianiem i przechowywaniem faktur. Wszystkie działania wykonujemy terminowo i zgodnie z krajowymi oraz międzynarodowymi standardami.

Doradztwo podatkowe

Firmy z Teofilowa i Polesia, które oddają się pod naszą opiekę, mogą liczyć na kompleksowe doradztwo podatkowe oraz pomoc w zakresie rozwiązywania wszelkich problemów podatkowych. Sporządzamy deklaracje, ustalamy zobowiązania publiczno-prawne, reprezentujemy naszych Klientów przed Urzędami Skarbowymi. Wskazujemy również możliwe formy optymalizacji – doradzamy sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, które usprawniają działanie danego biznesu. W przypadku jakichkolwiek niejasności czy zmian w prawie zawsze dokładnie tłumaczymy i wyjaśniamy każdą kwestię. Do każdej współpracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, nieustannie udoskonalając swoje umiejętności, tak, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Obsługa kadrowo-płacowa

Zajmujemy się również rzetelnym prowadzeniem wszelkich czynności i spraw związanych z kadrami i płacami. Obsługujemy zarówno małe, jednoosobowe, lokalne firmy, jak i średnie przedsiębiorstwa zatrudniające ponad stu pracowników. Klienci z Teofilowa oraz Polesia, którzy decydują się na współpracę z naszym biurem rachunkowym, mogą liczyć na profesjonalne przygotowywanie, rozliczanie i archiwizowanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych, prowadzenie akt personalnych, sporządzanie deklaracji oraz zgłoszeń ZUS czy doradztwo z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Biuro rachunkowe Optimum

– dołącz do grona naszych Klientów z Polesia i Teofilowa

Oszczędź swój czas i pieniądze – powierz załatwianie spraw i formalności związanych ze sprawnym funkcjonowaniem Twoje firmy doświadczonym ekspertom z biura rachunkowego Optimum. Dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez nas spersonalizowane usługi księgowe i podatkowe pomogły w rozwoju Twojego biznesu. Do kontaktu oraz współpracy zachęcamy Klientów z całej Łodzi, w szczególności z Teofilowa oraz Polesia.

Jeśli mieszkasz w Łodzi i nie znalazłeś jeszcze biura, które zajmuje się księgowością – dla firm lub osób prywatnych albo chcesz zmienić dotychczasowego dostawcę usług – zapraszamy do kontaktu z biurem Optima. Dołożymy wszelkich starań, byś został naszym stałym Klientem.

 

Zapraszamy do współpracy!

OPTIMUM BIURO RACHUNKOWE
ANNA GAJEWSKA

ul. Traktorowa 126  lok. 304 (III p.)
91-204 Łódź

Tel. 530-204-973
Mail: anna.gajewska@biuro-optimum.eu