Obsługa

kadrowopłacowa

Przygotowywanie umów i ich rozliczanie, monitorowanie czasu pracy oraz wymiaru urlopu pracowników, dotrzymywanie terminów szkoleń BHP, a także badań okresowych, sporządzanie deklaracji PIT – wszystkie należą do podstawowych obowiązków pracodawcy. Ich dopełnienie jest konieczne do tego, by przedsiębiorstwo funkcjonowało zgodnie z prawem, a pracownicy byli usatysfakcjonowani oraz odpowiednio przygotowani do pracy. Jeśli jesteś właścicielem firmy i szukasz biura księgowego na Bałutach albo innej dzielnicy Łodzi, które zajmie się kompleksową obsługą kadrowopłacową, skontaktuj się ze specjalistami z Optimum.

Profesjonalna obsługa kadrowopłacowa dla Klientów z Łodzi i okolic

Obsługa kadrowopłacowa w Łodzi a ZUS

 

Oferując kompleksową obsługę kadrowopłacową dla firm działających na terenie Łodzi, a także okolicznych miejscowości, dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci nie czuli, że są jednymi z wielu. Zapewniamy bowiem w pełni indywidualne podejście i dostosowanie do konkretnych wymagań oraz potrzeb. Zajmujemy się między innymi przygotowywaniem umów dla pracowników, a także rozliczaniem ich wynagrodzeń, kontrolowaniem czasu pracy, urlopów i zwolnień, jak również wyliczaniem zaliczek na poczet podatku dochodowego czy składek ubezpieczeniowych. Obsługa kadrowopłacowa, którą oferujemy w Optimum, to gwarancja profesjonalizmu oraz rzetelności.

W biurze rachunkowym Optimum na Teofilowie w Łodzi zdajemy sobie sprawę z tego, że nieodłączną częścią prowadzenia działalności gospodarczej są kontakty z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki oferowanej przez nas obsłudze kadrowopłacowej nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy obowiązkami związanymi z ZUS. Proponujemy bowiem na przykład przygotowywanie deklaracji oraz zgłoszeń, a ponadto reprezentujemy współpracujących z nami Klientów podczas kontroli z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zainteresowała Cię nasza oferta obsługi kadrowopłacowej? Zapraszamy do kontaktu!

Oferta obsługi kadrowopłacowej dostosowana do indywidualnych potrzeb

Wiemy, że przepisy prawne w zakresie obsługi kadrowopłacowej mogą nieustannie się zmieniać, dlatego w naszym biurze księgowym przywiązujemy dużą wagę do bieżącego poszerzania swojej wiedzy i monitorowania wprowadzanych zmian w prawie. Wyjaśniamy też wszelkie prawne niejasności w przystępny, zrozumiały sposób. Jesteśmy również świadomi tego, że Klienci z Polesia, Bałut oraz innych dzielnic Łodzi mają odmienne potrzeby czy oczekiwania. Z tego powodu nasza obsługa kadrowopłacowa jest zawsze oparta na Twoich indywidualnych wymaganiach.

Poznaj naszą ofertę obsługi kadrowopłacowej w Łodzi

Jeśli szukasz zaufanego biura rachunkowego na Teofilowie, Polesiu, innej dzielnicy Łodzi albo w okolicznej miejscowości, które zajmie się profesjonalną obsługą kadrowopłacową Twojej firmy, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jesteśmy zespołem specjalistów z kierunkowym wykształceniem, wysokimi kwalifikacjami, a także bogatym doświadczeniem, którzy stale poszerzają swoje umiejętności. Zyskaliśmy już liczne grono usatysfakcjonowanych Klientów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nasza obsługa kadrowopłacowa cechuje się pełnym profesjonalizmem. Zachęcamy do współpracy z Optimum!

Jeśli mieszkasz w Łodzi i nie znalazłeś jeszcze biura, które zajmuje się księgowością – dla firm lub osób prywatnych albo chcesz zmienić dotychczasowego dostawcę usług – zapraszamy do kontaktu z biurem Optima. Dołożymy wszelkich starań, byś został naszym stałym Klientem.

 

Zapraszamy do współpracy!

OPTIMUM BIURO RACHUNKOWE
ANNA GAJEWSKA

ul. Traktorowa 126  lok. 304 (III p.)
91-204 Łódź

Tel. 530-204-973
Mail: anna.gajewska@biuro-optimum.eu