Doradztwo Podatkowe 

Dla wszystkich potrzeb związanych z podatkami i rachunkowością

Doradztwo podatkowe

Sporządzanie deklaracji podatkowych, różnego rodzaju problemy podatkowe czy wypełnianie obowiązków w tym zakresie mogą przyprawić o zawroty głowy każdego przedsiębiorcę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie firmy to duże wyzwanie, ogrom obowiązków i wiele problemów, które trzeba rozwiązywać każdego dnia. Właśnie dlatego oferując usługi z zakresu doradztwa podatkowego w biurze rachunkowym Optimum w Łodzi, staramy się odciążyć naszych Klientów, dając im przestrzeń do realizowania innych swoich obowiązków. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

 

Prowadzenie ewidencji podatkowych i wiele więcej

Zakres Usług

Doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi m.in. doradztwo podatkowe w celu optymalizacji czy reprezentacja podatnika przed Urzędami Skarbowymi. Ponadto oferujemy kompleksowe prowadzenie ewidencji podatkowych, które są przewidziane przez przepisy prawa, sporządzanie deklaracji podatkowych, ustalanie zobowiązań publiczno-prawnych i inne usługi z zakresu szeroko pojętego doradztwa podatkowego. Biuro Optimum z Łodzi jest sprawdzonym i rzetelnym partnerem biznesowym dla przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Przekonaj się sam, dlaczego warto z nami współpracować!

Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam niejednokrotnie się przekonać, że potrzeby każdej firmy są inne – zależą one nie tylko od rozmiarów przedsiębiorstwa, ale również od branży, w której działa, czy zakresu obowiązków, jak również kwalifikacji pracowników oraz struktury organizacyjnej. Właśnie dlatego to, co dla nas najważniejsze w obsłudze Klientów, to indywidualne podejście do każdej współpracy, dopasowanie rozwiązań do ich oczekiwań, a także regularna aktualizacja potrzeb. Wierzymy bowiem, że wyłącznie spersonalizowane usługi z zakresu doradztwa podatkowego są kluczem do sukcesu takiej współpracy.

Biuro Optimum z Łodzi 

doświadczeni specjaliści w zakresie podatków

 

Rozliczanie się z Urzędem Skarbowym, sporządzanie deklaracji podatkowych i inne działania związane z podatkami to nie Twoja bajka? Chcesz powierzyć wszelkie kwestie podatkowe ekspertom, aby samemu oddać się w pełni prowadzeniu biznesu? W takim razie znalazłeś się w odpowiednim miejscu! Jako rzetelne biuro rachunkowo-podatkowe specjalizujemy się w profesjonalnym i kompleksowym doradztwie podatkowym, które obejmuje szeroki zakres działań. Podczas gdy my odciążymy Cię ze spraw związanych z podatkami, Ty możesz zająć się tym, co dla Ciebie najważniejsze!

Naszym Klientom możemy zaproponować najwyższy standard usług podatkowych, a to dzięki wieloletniemu i zróżnicowanemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze i szerokiej perspektywie. Doradztwo podatkowe w Biurze Optimum wyróżnia najwyższa jakość świadczonych usług, indywidualne podejście oraz oszczędność czasu i wysiłku ze strony Klienta. W naszej działalności stawiamy na nieustanny rozwój kwalifikacji, ciągłe podnoszenie poziomu obsługi oraz dostarczanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb odbiorcy. Zapraszamy do współpracy!

Jeśli mieszkasz w Łodzi i nie znalazłeś jeszcze biura, które zajmuje się księgowością – dla firm lub osób prywatnych albo chcesz zmienić dotychczasowego dostawcę usług – zapraszamy do kontaktu z biurem Optima. Dołożymy wszelkich starań, byś został naszym stałym Klientem.

 

Zapraszamy do współpracy!

OPTIMUM BIURO RACHUNKOWE
ANNA GAJEWSKA

ul. Traktorowa 126  lok. 304 (III p.)
91-204 Łódź

Tel. 530-204-973
Mail: anna.gajewska@biuro-optimum.eu